Якщо ви плануєте придбати квартиру чи інше майно, перед вами постане питання обов’язкової оцінки. Універсальна біржа України — це послуга, яка пропонує таку можливість своїм клієнтам по всій Україні. Сьогодні ми говоримо про Харківщину, яка отримує таку можливість.

Як провести кваліфіковану оцінку майна в Харкові

Кожен житель Полтави має можливість зв’язатися з нашими спеціалістами на біржі та отримати послуги, що відповідають вимогам продажу нерухомості. Наші спеціалісти легко підтвердять вартість оглянутого приміщення. Вся процедура буде дотримуватися відповідно до поточної процедури. Оцінка властивостей складається з наступних етапів:

  • залишити помічника спеціаліста за адрескою експерта;
  • визначення вартості об’єкта, що перевіряється;
  • видання спеціальної оцінки вартості об’єктів нерухомості на дату, зазначену в контракті.

Крім того, фахівці Універсальної біржі України заздалегідь попередить вас про необхідність збору певних документів для належного функціонування оцінки. Для цього правильна оцінка проводиться за короткий проміжок часу із застосуванням сучасних методики. Дуже важливо зробити оцінку при покупці квартири, щоб не потрапити в руки шахраїв і не платити занадто багато за нерухомість. Крім того, це дуже дешево, оскільки рейтинг буде перевірятися на підвищення чи зниження цін у майбутньому.

Як замовити у нас експертне оцінювання?

Наша команда надає послуги кращих спеціалістів належного рівня кваліфікації, щоб правильно виконувати свої завдання. В даний час штат складається з 10 спеціалістів. Перед проведенням оцінки клієнт має можливість ознайомитися з відповідними сертифікатами українських та міжнародних стандартів.

Для жителя Харкова та будь-якого громадянина, який проживає в інших регіонах, ті самі вимоги застосовуються до збору основних документів для оцінки:

  • Паспорт та РНУКПН (для фізичних осіб);
  • Сертифікат, Сертифікат Сертифіката та Сертифікат (для юридичних осіб) від ЄДРПОУ;
  • Документ про право власності на об’єкт, що оцінюється;
  • Тема технічного паспорта;
  • Інша інформація, яка готується індивідуально спеціалістом.

Детальніше про замовлення послуг можна дізнатися за посиланням https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/ekspertna-otsinka-neruhomosti-v-harkovi/ Веб-сайт UUB надає всю відповідну інформацію та контактні телефони для використання наших послуг.