Prozorro — включає 44 біржі довірених партнерів в електронному аукціоні та 32 різні компанії, які допомагають веб-сайту продавати різні товари. З початку лютого 2020 року українці та звичайні компанії зможуть торгувати та купувати необроблену деревину в цьому районі. Цю можливість Кабінет Міністрів підкреслив минулого року в новому пілотному проекті, який підкреслив можливість продажу безкоштовної деревини з українських лісів.

За останні роки на лісовому ринку було виявлено багато помилок, шахрайства та корупції. Ця ситуація покращилася, коли спеціальні пропозиції державних підприємств Prozorro.Продажі змогли організувати безкоштовні продажі. Лісовий ринок став більш прозорим та справедливим, оскільки система опікується безпекою та справедливістю на аукціонах та продажах. Також для безпеки ділянки необробленої деревини. Він слідкує за справжніми професіоналами, громадськими діячами, волонтерами та простими громадянами, які повідомляють про шахрайство та нейтралізують дії шахраїв. Таких випадків дуже мало, але люди тримають сайт охайним.

Кроки, необхідні для участі в аукціонах з продажу української круглої деревини

Круглий ліс можна продати з аукціону всього за кілька кроків:

  • Станьте офіційним учасником електронної платформи та зареєструйтесь за адрескою https://sale.ueex.com.ua/filter/wood.
  • Підписати угоду з Prozorro на продаж деревини;
  • Виконай свою частину. Він публікується в Prozorro.Sales та інших біржах партнерів;
  • Потенційні учасники торгів мають кілька днів, щоб зареєструватися на лісовому аукціоні після розміщення оголошення на веб-сайті;
  • Згодом на самому аукціоні конкуренти змагаються за лоти;
  • Після закінчення відведеного часу система повідомить усіх учасників про закінчення та переможця аукціону.

Будь-яка людина, зареєстрована на фондовій біржі Prozorro.Sales, може продати свою землю або взяти участь в аукціоні.